MENU

Mam przyjemność przedstawić Wam piękna historię  Magdy i Wojtka z Pszczyny w dniu ich wyjątkowego ślubu, czyli dnia 21.10.2017 roku. Ustaliliśmy wspólnie, że będę z nimi już podczas przygotowania do tej uroczystości, w czasie trwania ślubu i wesela. Moim zadaniem było uchwycenie spontanicznych zdjęć ich samych, świadków, najbliższej rodziny oraz wszystkich zaproszonych gości. Wcześniej spotkałem się z parą młodą, aby ustalić wszystkie szczegóły.

Cała sesja ślubna przebiegła dyskretnie, ponieważ nigdy niepotrzebnie nie kręcę się z aparatem. Dodatkowo podczas ślubu i przed nim nie używam lamp błyskowych, lecz umiejętnie wykorzystuje światło naturalne. Lampy błyskowe zostały tutaj użyte jedynie podczas zabawy weselnej.

Magda i Wojtek już kilka tygodni po sesji ślubnej otrzymali wszystkie zdjęcia. Dostępne były już w prywatnej galerii na mojej stronie, do której dostęp otrzymali za pomocą indywidualnego hasła. Ostateczne zdjęcia zostały przygotowane w przeciągu miesiąca od dnia uroczystości ślubu i wesela.

 

Sesja ślubna przedstawiała kościół Kościół Wszystkich Świętych w Pszczynie. Ale przede wszystkim pięknie uchwyciła złożenie przysięgi małżeńskiej oraz pocałunek ukochanych w kościele. Następnie przedstawiłem szczęśliwą parę młodą po całym stresie w kościele. Byli przeszczęśliwi!
Uroczystość weselna odbyła się w Goczałkowicach, w sali weselnej “Złota Podkowa”. Została pięknie przygotowana na tą chwilę, dzięki czemu zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz wyglądała idealnie. Docenili to również wszyscy goście, którzy się świetnie bawili. O cały nastrój zadbał również zespół weselny Kryptonim z wyjątkową wokalistką.
Magda i Wojtek chętnie zdecydowali się także na dodatkową sesję plenerową, która odbyła się w Nikiszowcu; dzielnicy Katowic. Wybraliśmy się w to piękne miejsce, w którym pojawiła się zachwycająca architektura, dawne budynki, a zarazem cenna przyroda. Mimo, że było bardzo zimno, to udało się nam wykonać zdjęcia wykorzystując naturalne światło, dzięki czemu rezultaty możecie zobaczyć poniżej
Tak przebiegła sesja plenerowa Magdy i Wojtka, za którą bardzo im dziękuję. Życzę, aby ich związek przez cały czas był udany oraz łączył w sobie prawdziwe emocje i jedność.
CLOSE