fbpx
MENU

CZEŚĆ, POZNAJMY SIĘ!

Zapraszam was w podróż do świata moich fotografii!

Cieszę się, że trafiliście na moją stronę, dzięki temu mogę Wam pokazać, jak ważne jest dla mnie to, co robię.

Żyje się raz, ale najwspanialsze chwile można przeżywać co dzień na nowo! Dajcie sobie zrobić zdjęcia ślubne albo prywatną sesję – zobaczycie na nich szczere emocje, autentyczne uśmiechy i magiczne chwile. Będziecie mogli zawsze wrócić do tych fotografii po więcej pozytywnej energii.

To Wy, Wasze emocje, Wasze przeżycia i Wasz świat tworzycie najpiękniejsze kardy. Wiem, że macie swoje plany i oczekiwania, dlatego chętnie Was wysłucham i dowiem się, co chcecie zobaczyć na fotografiach.

PODOBAJĄ SIĘ WAM MOJE PRACE?

W Waszym życiu są setki chwil, które warto zapamiętać. Fotografia w tym pomaga – nie tworzy nastroju, nie wywołuje uśmiechu, nie koloruje szarych dni, tylko pozwala zapamiętać to, co chcecie zachować na zawsze. Kiedy spacerujecie po parku, trzymając się za ręce i wiedząc, że w zamkniętych dłoniach jest wszechświat i kiedy nakładacie sobie obrączki, jeszcze nie do końca wiedząc, że małżeństwo to czasem kłócenie się o to, kto i gdzie odłożył pilota do telewizora. Nie wszystko będzie na zdjęciach, ale ja chętnie uwiecznię to, co chcecie pamiętać bez względu na okoliczności.

OPINIE KLIENTÓW

Sandra & Tomek

Pełen profesjonalizm , jesteśmy mega zadowoleni. Polecam każdemu kto chce mieć cudowna , pełna pasji i energii sesje zdjęciowa. Pozdrawiamy Cię Tomaszu!

01
04

Klaudia & Maciek

Tomek do swojej pracy podchodzi z pasja j zaanagażowaniem. Cieszymy się ze był naszym fotografem w tak ważnym dla nas dniu. Współpraca podczas sesji to była czysta przyjemność. Gdyby ktoś pytał mnie o fotografa z czystym sumieniem poleciłabym Tomka- zdecydowanie najlepszy ☺️

02
04

Magda & Wojtek

Profesjonalizm, wyjątkowy styl i wyczucie chwili! Piękne, naturalne zdjęcia! Cierpliwość, zaangażowanie, pasja . Sympatyczny i kontaktowy człowiek w pełni skupiony na swojej pracy fotograf. Dziękujemy za uwiecznienie na fotografiach wspomnień z tego wyjątkowego dnia do którego będziemy wracać po latach.Polecamy w 100%!!!Plener jedyny, niepowtarzalny, klimatyczny!!!

03
04

Klaudia & Mateusz

Bardzo dziękujemy Tomaszowi za uchwycenie cudownych chwil w dniu naszego wesela.
Podczas wesela Tomasz przemykał niezauważony, po otrzymaniu zdjęć mamy wrażenie, że był on wszędzie :) Każde ważne "mini" wydarzenie w tym dniu zostało uchwycone na przepięknych fotografiach. Bardzo wysoka jakość zdjęć i ich obróbka. Zdjęcia z zabawy bezcenne <3 - pokazują naturalne emocje nasze oraz gości. Bardzo duży plus za plener. Miejsce polecone przez Tomasza cudowne (lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć). Współpraca z Tomkiem to była czysta przyjemność. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. SERDECZNIE POLECAMY WSPÓŁPRACĘ Z TOMKIEM.

04
04

Cieszę się z każdego Waszego uśmiechu. Często, kiedy obrabiam zdjęcia, uśmiecham się do Waszych zdjęć, z całego serca życząc Wam wszystkiego najlepszego. Zupełnie jakby moje życzenia miały moc sprawczą. Oby!

Wiem, że wielu z Was (Panowie, to przede wszystkim do Was) za zdjęciami nie przepada, ale jedno mogę Wam obiecać: nie zawiodę Was. Na sesji narzeczeńskiej będziecie się świetnie bawili, w reportażu ślubnym znajdziecie nutę dokumentu, a na fotografii okolicznościowej przeniesienie w przyszłość charakter wydarzenia.

Drogie Panie – zawsze wyglądacie świetnie, więc nie musicie obawiać się obiektywu. Aparat Was pokocha. Umówcie się na sesję.

Drodzy Panowie – pamiętajcie, że Waszym partnerkom niewiele rzeczy sprawia taką przyjemność, jak wspólna sesja zdjęciowa. Zamówcie termin na wspólne zdjęcia.

NAPISZCIE DO MNIE

SPOTKAJMY SIĘ, OPOWIEDZCIE MI WASZĄ HISTORIE

A MOŻE MACIE OCHOTĘ ZOBACZYĆ WIĘCEJ???

CLOSE